Bleach - First BgForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на тема Bleach! Всичко, което ви трябва за анимето и мангата. Изцяло на БЪЛГАРСКИ!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Холоу

Go down 
АвторСъобщение
Solembumiq




Брой мнения : 1
Join date : 24.01.2009

Холоу Empty
ПисанеЗаглавие: Холоу   Холоу I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 2:49 pm

Разгреждайки форума, някак си впечатление ми направи точно тази част...
Разказвач съм в RPG на Bleach и там водя главно на тази раса (просто не могат да ме накарат на друга xD). Наистина имам доста голямо впечатление за расата. Може да са кръвожадни, но следват инстинктите си. Уменията им ги правят уникални, всеки за себе си, за разлика от Шинигами или Куинши, чиито способности се свеждат само до определен брой магии (някой от които - забранени) и/или два релийса... Може би затова ми и допада Баунто расата, която също разполага с голямо разнообразие. Ха, какво съвпадение, и двете раси се нуждаят от души, за да живеят.
Еволюцията на Холоуите също много ме радва. Първата им трансформация в Хйуудж Холоу, след което умственото деградиране, но силовото извисяване при Гилиан. По-малките форми, но по-заострените сила и ум на Аджуукас и най-накрая - можещите да съперничат дори и на Шинигами от клас Капитан, Васто Лорде... Аранкарите пък са съвсем деформиран случай... Вече изцяло разполагат с интелекта си, възвръщат нормалните човешки форми напълно (е... не броим дупката и маската де xD) и, запазвайки старите си умения, получават и развиват нови.
Тайто Кубо доста се е постарал, а? ^^
Не знам, това е моето мнение. А вашето?
Върнете се в началото Go down
 
Холоу
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bleach - First BgForum :: Bleach Anime and Manga :: Видове същества-
Идете на: